7/24 İletişim

0532 783 49 02

7/24 İletişim
Whatsapp

Bursa Nilüfer’de İkinci El Eşya Alan Yerler

Bursa Nilüfer’de ikinci el eşya alımı yapan firmayız. Nilüfer ilçesinde ve çevresinde ikinci el eşya alımını uzun yıllardır sürdürmekteyiz. Bursa ikinci el eşya sektöründe saygın bir yere sahip olan firmamız, Nilüfer ilçesi ve civarında ikinci el eşya, ev eşyası ve her türlü eşyalarınızı satabileceğiniz ikinci el eşya alan firmadır.

İkinci el eşya alım satım sektöründe 25 başarılı yılı geride bırakan ve edinmiş olduğu tecrübeleri sayesinde en iyi hizmeti sunan ekiplerimiz satın almak öncesinde eşyalarınızı inceleyerek nakliye vb. gibi konularda planlama yapmaktadırlar. Nilüfer’de ve mahallelerinde eşyalarınızı satmak gibi bir düşünceniz varsa ilk karşılaşacağınız firmamız, eşyalarınızı whatsapp uygulaması yardımıyla anında online olarak fiyatlandırmaktadır.

Nilüfer ilçesi ve bölgelerinde ikinci el eşya alımı konusunda bilgi alabileceğiniz ve eşyalarınızı satmak için görüşebileceğiniz en iyi firmayız. Yüksek fiyatlarımız ve güvenilebilirliğimiz sayesinde en çok tercih edilen ikinci el eşya alan yeriz. Mobilya, beyaz eşya, yatak odası, oturma odası grubu, köşe takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre, çocuk odası, kanepe, fırın, gardrop ve her nevi satışını düşündüğünüz eşyalarınızı değerinde fiyatlara satın alıyoruz.