7/24 İletişim

0532 783 49 02

7/24 İletişim
Whatsapp

Görükle’de İkinci El Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bursa görükle’de komple ev eşyası alanlardanız. Görükle ve çevresinde ikinci el ev eşyalarınızı komple değerinde nakit ödeme yaparak yüksek fiyatlara satın alıyoruz. Bursa görükle bölgesinde ikinci el eşya, spot eşya, beyaz eşya, az kullanılmış eşya satışı yapmayı düşünüyorsanız ve eşyalarınızı değerinde satmak istiyorsanız görükle’de ikinci el eşyalarınıza en yüksek fiyatı ödeyecek olan firmamızı arayın.

Görükle ikinci el oturma odası, yatak odası, koltuk takımı, genç odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre, derin dondurucu, köşe takımı, baza, yatak, başlık, fırın, set üstü ocak, masa, yemek odası takımı, televizyon, ve her türlü ikinci el ev eşyalarınız değerinde satın alınır.

Görükle’de ikinci el eşya alımı hizmetini 10 yıldır sürdüren ikinci el eşya firmasıyız. Görükle ve civarında en kaliteli hizmeti alabileceğiniz mağazamız görükle’de ikinci el eşya satmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri firmadır. En yüksek ücretleri kapıda ödeme yaparak gerçekleştiren firmamızla görüşmeden eşyalarınızı satmayın.