7/24 İletişim

0532 783 49 02

7/24 İletişim
Whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda bölümünde firmamızın uzun yıllardır bu işi yapmış olmasının nedenleri ve ikinci el eşya alım satımı hakkında bilgi verilmektedir. Bursa İkinci el Kullanılmış İkinci El Eşya Alım Satımı Firması Olarak 2009 Yılında Bursa Merkez’de Bulunan Spotçular Çarşısında Tam Anlamıyla Aktif Görevine Başlamıştır. Yılların Vermiş Olduğu Güven ve Prensipli Çalışmamız Sayesinde Hem Personellerimiz Hemde İş Gücü Kollarımızın Düzenli Çalışması nedeni ile Bursa ve çevre ilçelerinde bulunan müşterilerimize kaliteli ürünü en ucuz şekilde temin etmenin vermiş olduğu mutlulukla görevimize devam etmekteyiz. Bu meslekte bir çok müşteri potansiyelimiz oluşmuştur.

Her Müşterinin Bizim İçin Aynı Olduğunu Bilen  Bursa Spot İnternet Ortamında da Artık Sizlerle… Müşterilerimizin İsteği Doğrultusunda da Her Türlü Taleplere Cevap Vermeye Çalışmaktayız.

Otel eşyası alanlar, ikinci el ütün satışı yapanlar, eskimiş malzemeleri alanlar gibi ihtiyaçlarınızda 0532 783 49 02 numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz yıllardır kalitesinden taviz vermeden çalışmaktadır. Evinizdeki fazla olan eşyaları değerlendirerek kısa sürede nakde çevirebilirsiniz. Firmamız ürün satışlarında müşterilerine üstün hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden ilki evinize veya iş yerinize kadar gelinerek yerinde tespit yapılmasıdır. Bu şekilde satmak istediğiniz eşyayı taşımak zorunda kalmıyorsunuz. İkinci hizmetimiz ise eşyanızın değerine göre nakit ödeme gerçekleştirmemizdir. Bu sayede de ürün satışlarınızda anında para alabilme fırsatı yakalamış oluyorsunuz.

Siz Değerli Müşterilerimize Sevgi ve Saygılarımızı Sunarız…